Dalibor Prokop DAB rtm.

Pravidla fóra
Pravidla fóra
ZDE SPECIÁLNĚ DBEJ NÍŽE UVEDENÝCH PRAVIDEL. POZOR I NA TO, ŽE MŮŽEŠ SVÝM SLOVEM I VELMI RANIT. DĚKUJI.

Pravidla fóra
Vítáme vás v našem fóru.
Můžete zde zanechat vzkaz pro ostatní, nebo s nimi diskutovat, jste ovšem vázáni podmínkou, že nebudete používat vulgární výrazy, výrazy hanobící skupinu obyvatel apod.
To, prosím, dodržujte i v diskuzích. Rovněž zde nesmíte používat spam.
Děkujeme za pochopení

Welcome to our forum.
You can leave a message for others or discuss with them.
You are of course bound by the condition that you do not use profanity, expressions defaming a group of residents, etc.
This, please observe the discussions. There also may not use spam.
Thank you for your understanding
Odpovědět
Admin
Administrátor
Příspěvky: 55
Registrován: pon, 10. dub. 2017 5:58:pm

Dalibor Prokop DAB rtm.

Příspěvek od Admin »

Ahoj kamarádi,
jak už to tak v životě chodí vyvstala znovu nutnost napsat to, co se píše úplně nejhůř. Je mojí smutnou povinností Vás informovat, že se naše
"Nebeská rota" opět zvětšila a v naší nebeské bojové jednotce nás všechny očekává další dobrý kamarád.

25.11.2010 náhle zemřel náš bývalý člen rtm.Dalibor Prokop, všeobecně známý jako DAB.

Přestože se stal vojenským profesionálem, svoji mateřskou jednotku AZ vždy podporoval, účastnil se akcí námi pořádaných a v duchu byl stále s námi. Dalo by se tedy konstatovat, že z naší jednotky nikdy neodešel.

Během své kariéry u Pětatřicátníků se zúčastnil mimo jiné i PHEE 2006, velmi často na předváděcích akcích simuloval protivníka zahaleného do arabských šátků, jindy zase perfektně zajišťoval naše krytí při různých kontrolách vozidel, uměl jít i vpředu jako perfektní průzkum. Byl zkrátka vojákem tělěm i duší a kdo ho znal mi rozumí. Kdo ho neznal stejně nic z předcházejících slov nepochopí.

Zrovna nedávno jsem zveřejnil článek, který jsem objevil na internetu o tom, jak zachránil lidský život.

Poslední rozloučení se bude konat ... viz. příloha.
Účast v civilním oděvu - nařízení KVV.
Přílohy
20101201171044577.pdf
(340.38 KiB) Staženo 793 x
Odpovědět