CQB

Zamčeno
Admin
Administrátor
Příspěvky: 55
Registrován: pon, 10. dub. 2017 5:58:pm

CQB

Příspěvek od Admin »

Ahoj všem.

Tak cvičení se blíží, prostory jsou připraveny. Brigádička byla náročná :-). Díky Jirkovi Vlčkovi, Martinovi Matějovi a Mírovi Vaškovi (i jeho manželce :-) ). Časový plán jsem Vám již zaslal, pro urychlení práce Vám v příloze zasílám dorozumívající signály, proto se na ně podívejte, aby jste měli představu na praktickou část. Jasně, že můžou přijet i nenahlášeni! Žádnou finanční hotovost nechci. Spát se bude v budově výcviku, ale v polných podmínkách. Začátek bude v 17:00 hodin na místě Doubrava (mapa v příloze).

Co se týče proviantního zabezpečení, zůstáva první varianta - každý vlastní proviant, protože nemám kuchaře. :-(

Výstroj - kdo co má a je schopen si zabezpečit:
- uniforma + hlavně teplé oblečení, taktická vesta, přilba, nákoleníky, brýle, svítilna, a jiné doplňky. Pozor zbraně bez munice, nefunční,(můžou být i airsoft). V žádném případě se nebude střílet.

Tak zatím, v pátek se uvidíme.

Honza.
Admin
Administrátor
Příspěvky: 55
Registrován: pon, 10. dub. 2017 5:58:pm

Re: CQB

Příspěvek od Admin »

Ahoj, díky všem za přípravu hřiště. Já hlídal nemocné smradíky. Ale řekl jsem o akci jednomu z našich, takže v pátek přijede i Pavel Němeček. Prosím mrkněte se do seznamu mailů a přepošlete to těm, kteří nejsou v seznamu.
Díky Kraken
Admin
Administrátor
Příspěvky: 55
Registrován: pon, 10. dub. 2017 5:58:pm

Re: CQB

Příspěvek od Admin »

Ahoj všem co jedou zítra na CQB,

Zítra pojedu z Plzně na naše víkendové cvičení autem a mám volná 3 místa (4 když se zmáčkem). Odjezd plánuju na 16:00 z Fialkové 9. Bohužel z rodinných důvodů nemůžu vyrazit dřív a někde někoho nabírat po Plzni. Pokud by měl někdo zájem se připojit dejte mi vědět. Buď sem na email nebo na telefon 721561213.

Zatím, uvidíme se zítra!

Karel
Admin
Administrátor
Příspěvky: 55
Registrován: pon, 10. dub. 2017 5:58:pm

Re: CQB

Příspěvek od Admin »

Ahoj, já jsem zítra dlouho v práci a budu odjíždět z Plzně až tak v sedm, takže pokud někdo taky můžete až později, tak můžete jet se mnou ...
Míra Kováčík
Zamčeno