Vladimír PECHÁČEK pplk. MUDr.

Pravidla fóra
Pravidla fóra
ZDE SPECIÁLNĚ DBEJ NÍŽE UVEDENÝCH PRAVIDEL. POZOR I NA TO, ŽE MŮŽEŠ SVÝM SLOVEM I VELMI RANIT. DĚKUJI.

Pravidla fóra
Vítáme vás v našem fóru.
Můžete zde zanechat vzkaz pro ostatní, nebo s nimi diskutovat, jste ovšem vázáni podmínkou, že nebudete používat vulgární výrazy, výrazy hanobící skupinu obyvatel apod.
To, prosím, dodržujte i v diskuzích. Rovněž zde nesmíte používat spam.
Děkujeme za pochopení

Welcome to our forum.
You can leave a message for others or discuss with them.
You are of course bound by the condition that you do not use profanity, expressions defaming a group of residents, etc.
This, please observe the discussions. There also may not use spam.
Thank you for your understanding
Odpovědět
Admin
Administrátor
Příspěvky: 55
Registrován: pon, 10. dub. 2017 5:58:pm

Vladimír PECHÁČEK pplk. MUDr.

Příspěvek od Admin »

pplk. MUDr. Vladimír PECHÁČEK
6.3.1956 - 5.2.2013
Kamarád, vojenský lékař, herec a člen PĚTATŘICÁTNÍKŮ.

Kamarád s velkým K, lékař AZ PLZEŇ PĚTATŘICÁTNÍCI, zaměstnanec VN Plzeň a posléze FN Plzeň, mise s 6. Polní Nemocnicí AČR. Lékař tvůrčího štábu filmu Tobruk a "herec", dlouholetý člen plzeňské jednoty ČsOL.

Ve věku nedožitých 57. narozenin dne 5. února 2013 opustil vojenské řady voják, lékař, příslušník roty aktivních záloh a hlavně výborný kamarád podplukovník v záloze MUDr. Vladimír PECHÁČEK.

Láďa zemřel na následky infarktu, který utrpěl v neděli 27. ledna 2013. Bohužel ani rychlá operace (dvojnásobný bypass a náhrada mitrální chlopně) a následné reoparace mu život nezachránily.

Poslední rozloučení s podplukovníkem v záloze MUDr. Vladimírem PECHÁČKEM bylo na přání rodiny bez účasti veřejnosti.

V sobotu 23.2.2013 od 8:00 se konala v Plzeňském Chrámu sv.Bartoloměje veřejně přístupná mše za pplk. MUDr. Vladimíra Pecháčka - Hawkeyeho.

Zde se s ním rozloučili i narychlo svolaní Pětatřicátníci, kteří se s ním rozloučí ještě jednou v kompletním složení na květnovém cvičení, kdy se od své jednotky dočká i čestné salvy, která mu zatím nebyla oficiálně vypálena.

Co více v této smutné chvíli psát? Dnes byses dožil 57. narozenin. Bohužel jsou to Tvé první narozeniny, které slavíš v naší nebeské jednotce. Už teď nám hrozně chybíš a víme, že bez Tebe už to nikdy nebude ono. Byl jsi nejen náš kamarád, ale i lékař řady z nás. Byli jsme spolu ve vojenském i civilním životě úzce propojeni. Děkujeme Ti za to, že jsi byl takový, jaký jsi byl, a že jsme měli to štěstí nazývat se přáteli.

Jako vzpomínku a zároveň takový "dárek" zde dnes zveřejňuji album, ve kterém hraješ hlavní roli. Pane podplukovníku, vzdáváme Ti čest. Počkej na nás v naší nebeské jednotce.

ALBUM JE ZDE

Kód: Vybrat vše

http://www.petatricatnici.eu/fotogalerie/Hawkeye/album/index.html
Odpovědět